PS Plus Essential Temmuz 2024 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Essential Temmuz 2024 ücretsiz oyunları açıklandı. Duyurulan oyunlar ise Borderlands 3, NHL 24 ve Among Us oldu.

Borderlands 3’te kargaşa dolu bir macerada ateş edecek ve yağmalayacaksınız. Galaksinin en uç noktasında militarize şirketler tarafından acımasızca sömürülen, yağma ve şiddetle dolu bir grup gezegen yatıyor. Burası sizin eviniz; Borderlands. Şimdi Sığınak Çocukları olarak bilinen çılgın bir tarikat ortaya çıktı ve yıldızlararası bir veba gibi yayılıyor. Onları alt edecek müttefikleriniz ve cephaneliğiniz yalnızca sizde var.

EA Sports NHL 24, çok sayıda yeni oyun özelliği ve yükseltilmiş modlarla sizi gerçek buz üzerinde aksiyona yaklaştırırken hokeyin yoğunluğunu hissettiriyor. Yeni Exhaust Motoru, yüksek basınçlı oyunların telaşını ve yorgunluğunu yeniden yaratarak uzun süreli hücum oyununu oyunu değiştiren etkilerle ödüllendiriyor. Yenilenen Tam Kontrollü Beceri Hareketleri ve yenilenen Görüş Geçiş Sistemi, anlık stratejilerinizi genişletiyor ve bunları tam bir hassasiyetle uygulamanıza olanak tanıyor.

Son olarak, uzaydaki bu benzersiz çevrimiçi parti oyunu Among Us’ta ekip çalışmasını, iknayı ve hatta belki de ihaneti kullanacaksınız. Ayrılmaya hazırlanın ama Sahtekar’a dikkat edin! Uzay geminizi bir arada tutmak ve uygarlığa geri dönmek için görevleri tamamlayın ancak mürettebattaki bir veya daha fazla rastgele oyuncunun gemiyi sabote etmeye ve herkesi öldürmeye kararlı Sahtekarlar olduğunu göz önünde bulundurun. Geriye kalan insanların görevlerini tamamlaması ve Sahtekarları tespit ederek onları uçuruma atması gerekiyor.

PS Plus üyeleri ayrıca Genshin Impact için oyun içi ödüller sunan ve 16 Temmuz tarihinde çıkacak özel bir PlayStation Plus paketine erişebilecek.

Yeni PS Plus Essential ücretsiz oyunları 2 Temmuz tarihinde oyuncularla buluşacak. Hala eklemediyseniz bu tarihe kadar PS Plus Essential Haziran 2024 oyunlarını kütüphanenize eklemenizi öneririz.

  • Borderlands 3 (PS4, PS5)
  • NHL 24 (PS4, PS5)
  • Among Us (PS4, PS5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x