Gol sevincinde hayali esrar yaktılar

Geçtiğimiz haftanın sonunda Almanya, yetişkinler için esrar kullanımını yasallaştırdı ve sosyal ağlardaki popüler görüntülere bakılırsa, izin verilen maksimum 50 gramın Bayer Leverkusen’in yıldızları tarafından da kullanılabileceği görülüyor.

Leverkusen’in 23 lig galibiyetleri var ve ikinci olan Bayern’den 13 puan daha fazlalar. Bavyeralı teknik direktör Thomas Tuchel, şampiyonluğu kazandıkları için onları tebrik bile etti.

Apotekari Almanya Kupası finalini Düsseldorf’un ikinci lig takımı Fortuna’yı 4-0 yenerek kazandığı için çifte taç için buna ihtiyaçları olabilir. Üstelik Xabi Alonso ve takımı, West Ham’ın çeyrek finalde onları beklediği Avrupa Ligi’nde hâlâ “hayatta”.

Yani Tuchel, Leverkusen’in gelen kutusunu tebriklerle doldurabilir ve Jeremie Frimpong ve Amine Adli’nin kutlamalarına bakılırsa, kutlama partisinde “her şey ve her şey” olabilir.

O GOL SEVİNCİ

Leverkusen’in ikilisi, Fortuna golünün yanı sıra Almanya’nın yasallaşma kararını da kutlayarak takipçilerini güldürdü. Adli “hazırlığı yaptı” ve “yaktı” ve Frimpong ilk dumanı “içine çekti”. Adli, Florian Wirtz’e asist yaptıktan kısa bir süre sonra onları etkilemedi.

Yaratıcı kutlama Leverkusen’deki iyi ruh halinin sadece bir göstergesi. Ve tabii ki tarihi sezon sona eriyor ve Xabi Alonso’nun kadrosunda herhangi bir düşüş belirtisi yok…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x